Raspored ispita Odseka za medijske studije

u   februarskom  ispitnom roku

školske 2016/17. godine.

 

Osnovne akademske studije

 

  Predmet, profesor Termin (k/p/u) Studijska grupa, godina, semestar učionica  
  plan 2015.  
  Uvod u novinarstvo,

D. Valić-Nedeljković,Prodanović

8.02. 9h žurnalistika

I godina

I semestar

116  
  Istorija novinarstva

Barović, Gajić

6.02. 9h žurnalistika

I godina

I semestar

115  
  Komunikologija I,

Kleut, Prodanović

7.02. 11h žurnalistika

I godina

I semestar

116  
  Informatika 10.02. 10h žurnalistika

I godina

I semestar

122  
II Novinarski žanrovi I,

Valić Nedeljković, Gruhonjić, Milinkov

9.02. 9h žurnalistika

I godina

II  semestar

116  
  Komunikologija II, 

Kleut, Prodanović

7.02. 11h žurnalistika

I godina

II  semestar

116  
  plan 2008.  
  Uvod u književnost 14.02. 10h 124  
  Istorija Balkana i srednje Evrope u novom veku 11.02. 10h 116  
  Osnovi sociologije

prof. dr Srđan Šljukić

6.02. 9h 340  
   
III Retorika,

Provči

10.02. 15h žurnalistika

II godina

III semestar

238  
  Novinarski žanrovi II, 

Valić , Gajić

9.02. 11h žurnalistika

II godina

III semestar

116  
  Agencijsko novinarstvo , II godina 7.02. 10h 307  
  Odnosi s javnošću 6.02. 9h 101  
  Istorija jugoistočne Evrope 11.02. 10h 115  
   
  plan 2008.  
  IP4 Velikani srpskog novinarstva, Barović 6.02. 9h žurnalistika

II godina

III semestar

115  
  IP4 Evropska kulturna istorija,

I. Živančević-Sekeruš

10.02. 10h žurnalistika

II godina

III semestar

119  
IV Stilistika 6.02.  12h žurnalistika

II godina

IV semestar

238  
  Novinarstvo u štampanim medijima,

Gruhonjić, Dragana Prodanović

6.02. 10h žurnalistika

II godina

IV semestar

307  
  IP 5 Psihologija javnog mnjenja 10.02. 12h žurnalistika

II godina

IV semestar

101  
  plan 2008.  
  IP3 Istorija srpske kulture 6.02. 12h žurnalistika II godina

III semestar

238  
   
V Radijsko novinarstvo, Pralica, Milinkov 14.02. 10h žurnalistika

III godina

V semestar

307  
  Agencijsko novinarstvo,  III godina

Gruhonjić, MIlinkov

9.02. 10h žurnalistika

žurnalistika

III godina

V semestar

307  
  IP 6 Verske zajednice u Srbiji 7.02. 14h žurnalistika

žurnalistika

III godina

V semestar

313  
  IP6 Savremeni demografski procesi 7.02. 10h žurnalistika

žurnalistika

III godina

V semestar

111  
  IP7 Srpska štampa u XX veku, Bešlin 13.02. 16h žurnalistika

III godina

V semestar

115  
VI Televizijsko novinarstvo,

Perišin, Drašković, Fratucan

9.02. 10h žurnalistika

III godina

VI semestar

115  
  Internetsko novinarstvo,

Gruhonjić,  Gajić

 

10.02. 10h

 

14.02. 11h

žurnalistika

III godina

VI semestar

122

115

 
  Analiza medijskog diskursa,

D. Valić Nedeljković, Pralica

8.02. 10.30h žurnalistika

III godina

VI semestar

116  
  IP 8 Fotografija i mediji 6.02. 11h žurnalistika

III godina

VI semestar

P22  
  IP 8 Izveštavanje o drugom 6.02. 12h žurnalistika

III godina

VI semestar

307  
  IP8 Medijski sistem Srbije 14.02. 10h žurnalistika

III godina

VI semestar

307  
VII Desk i redakcije, 

Barović, Šinković

7.02. 9h žurnalistika

IV godina

VII semestar

115  
  Politički marketing,

Kleut,  Fratucan

6.02. 10h žurnalistika

IV godina

VII semestar

116  
  IP 9 Mediji za decu, 

Valić Nedeljković, Gajić

11.02. 8h žurnalistika

IV godina

VII semestar

116  
  IP9 Izveštavanje u kriznim i ratnim uslovima,

Barović, Drašković

6.02. 13h žurnalistika

IV godina

VII semestar

115  
  IP 9 Privredno novinarstvo,  Barović, Prodanović                                                         6.02. 13h žurnalistika

IV godina

VII semestar

115  
  IP 10 Menadžment medija,

Gruhonjić, Drašković

6.02. 13h žurnalistika

IV godina

VII semestar

307  
  IP 10 Mediji  i prava nacionalnih manjina

Gruhonjić, Drašković

14.02. 10h žurnalistika

IV godina

VII semestar

115  
  IP 11 Novinarstvo i politika

Gruhonjić, Šinković

6.02. 13h žurnalistika

IV godina

VII semestar

307  
  IP 11 Izveštavanje o prirodnim i izazvanim katastrofama,

Barović

7.02. 13h žurnalistika

IV godina

VII semestar

115  
  IP 11 Prikriveno oglašavanje, Majstorović, Matanović 6.02. 9h žurnalistika

IV godina

VII semestar

 
VIII Istraživačko novinarstvo,

Barović, Šinković

7.02. 15h žurnalistika

IV godina

VIII semestar

115  
  Medijsko pravo, 

Pralica

13.02. 10h žurnalistika

IV godina

VIII semestar

307  
  IP 12 Debata, 11.02. 9h žurnalistika

IV godina

VIII semestar

116  
  IP 13 Odnosi s javnošću 6.02. 9h žurnalistika

IV godina

VIII semestar

101  
  IP 13 Mediji i verske zajednice,

Valić Nedeljković, Milinkov

9.02. 14h žurnalistika

IV godina

VIII semestar

116  

 

 

Termine ispita koje drže profesori sa drugih studijskih grupa pogledati na rasporedima tih studijskih grupa

 

MASTER STUDIJE

  Predmet, profesor Termin (k/p/u) Studijska grupa, godina, semestar učionica
  Kritička analiza medijskog diskursa 8.02. 10.30h Komunikologija

MASTER

116
  Teorije komuniciranja 6.02. 16h Komunikologija

MASTER

116
  Istorija propagande 6.02. 10h Komunikologija

MASTER

115
  Evropska unija 11.02. 10h žurnalistika 116
  Savremeni medijski sistemi 13.02. 11h Komunikologija

MASTER

307
  Novi vizuelni i elektronski mediji 9.02. 12h Komunikologija

MASTER

115
  Medijski javni servisi 14.02. 12h Komunikologija

MASTER

281
  Elektronsko izdavaštvo 7.02. 12h Komunikologija

MASTER

232