Raspored ispita Odseka za medijske studije
u junskom ispitnom roku
školske 2016/17. godine.

Osnovne akademske studije

Predmet, profesor Termin (k/p/u) Studijska grupa, godina, semestar učionica
plan 2015.
Uvod u novinarstvo,
prof. dr Dubravka Valić Nedeljković, Dragana Prodanović, stručna saradnica 12.06. 9h žurnalistika
I godina
I semestar 116
Novinarski žanrovi II
prof. dr Dubravka Valić Nedeljković, mr Zlatomir Gajić, asistent 12.06. 10h žurnalistika
II godina
III semestar 116
Novinarski žanrovi I
prof. dr Dubravka Valić Nedeljković, doc. dr Smiljana Milinkov 13.06. 9h žurnalistika
I godina
II semestar 116
Analiza medijskog diskursa,
prof. dr Dubravka Valić Nedeljković, prof. dr Dejan Pralica 5.06. 11h
8.06. 10h žurnalistika
III godina
VI semestar 307
307
IP 9 Mediji za decu,
prof. dr Dubravka Valić Nedeljković, Zlatomir Gajić, asistent 15.06. 9h žurnalistika
IV godina
VII semestar 116
IP 12 Debata,
prof. dr Dubravka Valić Nedeljković, Norbert Šinković, stručni saradnik 15.06. 11h žurnalistika
IV godina
VIII semestar 116
IP 13 Mediji i verske zajednice,
prof. dr dubravka Valić Nedeljković, doc. dr Smiljana Milinkov 16.06. 9h žurnalistika
IV godina
VIII semestar 116
Radijsko novinarstvo,
prof. dr Dejan Pralica, doc. dr Smiljana Milinkov 2.06. 10h žurnalistika
III godina
V semestar 307
Medijsko pravo
prof. dr Dejan Pralica 1.06. 10h žurnalistika
IV godina
VIII semestar 307
Istorija novinarstva
prof. dr Vadimiri Barović, mr Zlatomir Gajić, asistent 19.06. 9h žurnalistika
I godina
I semestar 115
IP4 Velikani srpskog novinarstva
prof. dr Vladimir Barović 19.06. 9h žurnalistika
II godina
III semestar 115
Novinarstvo u štampanim medijima,
prof. dr Vladimir Barović, Dragana Prodanović, stručna saradnica 20.06. 9h žurnalistika
II godina
IV semestar 115
Desk i redakcije,
prof. dr Vladimir Barović, Norbert Šinković, stručni saradnik 19.06. 12h žurnalistika
IV godina
VII semestar 115
IP9 Izveštavanje u kriznim i ratnim uslovima,
prof. dr Vladimir Barović, doc. dr Brankica Drašković 19.06. 14h žurnalistika
IV godina
VII semestar 115
IP 11 Izveštavanje o prirodnim i izazvanim katastrofama,
prof. dr Vladimir Barović 19.06. 15h žurnalistika
IV godina
VII semestar 115
Istraživačko novinarstvo,
prof. dr Vladimir Barović, Norbert Šinković, stručni saradnik 21.06. 9h žurnalistika
IV godina
VIII semestar 115

Komunikologija I,
doc. dr Jelena Kleut, Dragana Prodanović, stručna saradnica 6.06. 11h žurnalistika
I godina
I semestar 115
Komunikologija II
doc. dr Jelena Kleut, Dragana Prodanović, stručna saradnica 6.06. 11h
7.06. 11h žurnalistika
I godina
II semestar 115
Politički marketing,
doc. dr Jelena Kleut, Marina Fratucan, stručna saradnica 8.06. 10h žurnalistika
IV godina
VII semestar 115
Informatika
doc. dr Zoltan Geler, Karlo Bala, asistent 9.06. 10h žurnalistika
I godina
I semestar Informatika
122
Agencijsko novinarstvo
doc. dr Dinko Gruhonjić, doc. dr Smiljana Milinkov 2.06. 10h žurnalistika
žurnalistika
II godina
115
Agencijsko novinarstvo,
doc. dr Dinko Gruhonjić, doc. dr Smiljana Milinkov 2.02. 10h žurnalistika
žurnalistika
III godina
115
Internetsko novinarstvo,
doc. dr Dinko Gruhonjić, mr Zlatomir Gajić, asistent
p.
u. 12.06. 10h žurnalistika
III godina
VI semestar

307
IP 10 Menadžment medija,
doc. dr Dinko Gruhonjić, doc. dr Brankica Drašković 6.06. 10h žurnalistika
IV godina
VII semestar 307
IP 10 Mediji i prava nacionalnih manjina
doc. dr Dinko Gruhonjić, doc. dr Brankica Drašković 6.06. 10h žurnalistika
IV godina
VII semestar 307
IP 11 Novinarstvo i politika
doc. dr Dinko Gruhonjić, Norbert Šinković, stručni saradnik 7.06. 10h žurnalistika
IV godina
VII semestar 307
Televizijsko novinarstvo,
doc. dr Brankica Drašković, Marina Fratucan, stručna saradnica 16.06. 10h žurnalistika
III godina
VI semestar 115
IP 8 Izveštavanje o drugom
doc. dr Smiljana Milinkov 20.06. 10h žurnalistika
III godina
VI semestar 116

Fotografija i mediji 12.06. 10h žurnalistika
II godina
IV semestar 115
IP 8 Fotografija i mediji
prof. dr Dubravka Lazić, Vukašin Živaljević, stručni saradnik 13.06. 10h žurnalistika
III godina
VI semestar 115
Termine ispita koje drže profesori sa drugih studijskih grupa pogledati na rasporedima tih studijskih grupa

MASTER STUDIJE

Predmet, profesor Termin (k/p/u) Studijska grupa, godina, semestar učionica
Kritička analiza medijskog diskursa
prof. dr Dubravka Valić Nedeljković, prof. dr Dejan Pralica 6.06. 10h Komunikologija
MASTER 116
Teorije komuniciranja,
prof. dr Zoran Jevtović, doc. dr Jelena Kleut 7.06. 16h Komunikologija
MASTER 115
Istorija propagande
prof. dr Vladimir Barović 19.06. 12h Komunikologija
MASTER 115
Savremeni medijski sistemi,
prof. dr Dejan Pralica, doc. dr Jelena Kleut 2.06. 12h Komunikologija
MASTER 307
Novi vizuelni i elektronski mediji
prof. dr Dragan Živančević, doc. dr Brankica Drašković 19.06. 11h Komunikologija
MASTER 116
Medijski javni servisi,
prof. dr Rade Veljanovski, doc. dr Smiljana MIlinkov Komunikologija
MASTER
Elektronsko izdavaštvo
prof. dr Vladislava Gordić Petković, mr Zlatomir Gajić, asistent 16.06. 11h Komunikologija
MASTER 232